Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Etkinlik ve Duyurular
Başarı Mobile ve Sobee Studios ortaklığıyla geliştirilen mobil oyunlar GameX’te tanıtıldı.


Oyun dünyasının kalbinin attığı GameX Fuarı bu sene de İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında gerçekleşti. En büyük oyun şirketlerinin yer aldığı fuarda Başarı Mobile, Sobee Studios ile ortak geliştirdiği Android oyunları tanıtmak amacıyla fuarda yerini aldı.
Mobil oyun sektöründe liderler arasında olan Başarı Mobile ve bilgisayar oyunları sektöründe öncü olan Sobee Studios işbirliği ile geliştirilen, Türkiye’nin ilk çocuk kahramanı SüperCan’ın 2 mobil oyunu SüperCan Kanyon Macerası ve SüperCan Nehir Macerası oyunları ve I can Freekick oyunu Gamex fuarında tanıtıldı. Binlerce oyun severin buluştuğu GameX fuarına yoğun ilgi vardı. SüperCan oyunları genç  oyuncular tarafından büyük ilgi görürken, Mobil frikik oyunu olarak geliştirilen I Can Freekick oyunu erkek oyuncular tarafından tercih edildi. 

  

Başarı Mobile, şu ana kadar deneyimli kadrosuyla ve Türk geliştiricilerle ortak olarak akıllı telefonlara 16 adet kaliteli oyun geliştirmiş ve Türkiye’nin mobil oyun konusunda diğer ülkelerden geri kalmadığını göstermiştir. Başarı Mobile olarakgelecek senelerde de GameX Fuarı’nda yer almayı planladıklarını belirttiler.