Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Etkinlik ve Duyurular
IDC BT Yöneticileri Forumu - İstanbul
BT Yöneticileri Forumu iş ve teknoloji alanındaki yöneticilerin bilgi teknolojilerinde nasıl akılcı seçimler yapabileceğini tartışmak üzere 18 Ekim'de Swissotel The Bosphorus'ta  düzenleniyor.
Konferans programı için tıklayınız.
 
13:45-14:30 saatlerinde düzenlenecek "Bilgi Teknolojilerinde Akılcı Seçimler ve Yarının Organizasyonları" panelinde MOBİLSAD Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Kubilay Erdoğan Panelist olarak yer alıyor.

Bilgi Teknolojilerinde Akılcı Seçimler ve Yarının Organizasyonları
Saat:
13.45-14:30
Moderatör: Nevin Çizmecioğullar, Ülke Müdürü, IDC
Panelistler: Osman Duman, Yönetim Kurulu Üyesi, TÜTED (Karel Genel Müdür Yardımcısı),
                  Kubilay Erdoğan, Yönetim Kurulu Üyesi, MOBİLSAD (ITS Genel Müdürü)
 
Yaşadığımız ekonomik kriz, şirketlerin süreçlerine ve ölçümlerine yapılan vurguyu artıradursun otomasyonla birlikte İş Analitiğinin uygulanması, şirketlerin çok büyük hacimli verileri analiz etmelerine, daha hızlı karar almalarına, verimsiz uygulamaları ortadan kaldırmalarına ve daha etkili iş stratejilerini izlemelerine olanak sağlamıştır. Şirketler, bugün Akılcı BT stratejileri çerçevesinde *vendor lock-in*, ve farklı ürün/servis sağlayıcılardan alım yapma gibi konuları çözmek zorundalar. Peki teknoloji alıcıları açısından bu yeni ortamın bütçelere ve teknoloji harcamalarına gerçek etkisi nedir? BT Müdürlerinin öncelikleri ne yönde değişmektedir? Ekonomik toparlanmada teknoloji yatırımlarının payı ne olacaktır? Türkiye pazarına odaklanacak oturumun moderatörlüğünü üstlenen; IDC Ülke Müdürü Nevin Çizmecioğulları, yaşanan ekonomik krizin ICT bütçelerine ve harcama trendlerine etkisini tartışmaya açacak ve BT müdürlerinin değişen önceliklerini panelistlerle birlikte değerlendirecek. Nevin Çizmecioğulları, aynı zamanda devam eden çeşitli ICT megatrendleri ve bunların yeni piyasa ortamına olası etkilerine de değinecek.