Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Etkinlik ve Duyurular
ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ‘11
 
Interpromedya tarafından 2000 yılından bu yana düzenlenen Bilişim Zirvesi, bu yıl "ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi ‘11” adı altında Vodafone’un ana sponsorluğunda 3 - 5 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Coğrafi sınırların iş hayatı için engel teşkil etmediği günümüz dünyasından hareketle "Sınırlar Kalkıyor” ana temasını işleyecek olan zirve, bilişim alanında Avrasya Bölgesi’nde büyük çaplı işbirliği fırsatlarının ve etkili ortaklıkların yaratılması konusunda en etkili zirve olma amacı taşıyor.
 
Bu yıl 4 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması planlanan ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi ‘11, Avrasya’nın bilişim dünyasında söz sahibi kamu ve özel sektör temsilcilerini, siyasetçileri, akademisyenleri ile Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Balkan ülkelerinin siyasi liderlerini bir araya getirecek.
 
İnterpromedya tarafından düzenlenen ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’11, bu yıl, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD), Mobil Servis Sağlayıcı İş Adamları Derneği (MOBİLSAD), Türkiye Bilişim Derneği (TBD), Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD), Tüm Telekomünikasyon İşadamları Derneği (TÜTED)’in işbirliği ve Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluk desteğiyle 3-5 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek.
 
Avrasya Bölgesi ülkelerini bilişim ortak paydasında buluşturacak olan "ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi ’11”, bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanan herkesi ilgilendiren çarpıcı gündem başlıkları ile hem Türkiye’de hem de çevre ülklelerde bilişim gündemini belirleyecek Zirve, değişen iş dünyasının güncel panoramasını yansıtacak konferanslar, oturum ve seminerlerle katılımcıların farklı sektörlerdeki gelişim ve dönüşümleri takip etmesini sağlayacak.

 

Basın Bültenleri için tıklayınız.
 
ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi ’11 e katılım ve daha fazla bilgi için: http://www.bilisimzirvesi.com.tr/11/
 
Kayıt ile ilgili detaylı bilgi almak için 0212 212 31 22 numaralı telefondan ya da esrak@interpromedya.com.tr adresinden Esra Koç Sünnetçi ile iletişime geçebilirsiniz.