Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Etkinlik ve Duyurular
CONNECT - Bilgi ve İletişim Teknolojileri 1. Karadeniz Ortaklık Forumu
BSTP (Karadeniz Ticaret ve Yatırım Promosyon Programı ) , Türk ve Yunan Hükümetleri, BSEC (Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı), UNDP(Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı)’nin birlikte başlatmış olduğu ve amacı özel sektör öncülüğünde Karadeniz ve Balkan ülkelerinin ekonomik entegrasyonunu desteklemek olan CONNECT - Bilgi ve İletişim Teknolojileri 1. Karadeniz Ortaklık Forumu 9-10 Haziran 2011,  Bükreş – Romanya’da gerçekleştiriliyor.

 
Forum Hakkında :
CONNECT - Bilgi ve İletişim Teknolojileri 1. Karadeniz Ortaklık Forumu
• BSTP (Karadeniz Ticaret ve Yatırım Promosyon Programı ) ,
• Türk ve Yunan Hükümetleri,
• BSEC ( Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı)
• UNDP(Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı)’nin birlikte başlatmış olduğu ve amacı özel sektör öncülüğünde Karadeniz ve Balkan ülkelerinin ekonomik entegrasyonunu desteklemek olan ortak bir girişimdir.
 
BSTIP Ortaklık Forumu nasıl çalışıyor ? 
Etkinlik öncesinde katılımcı firmalara bire bir görüşme yapacakları özenle seçilmiş firmalardan oluşan bir liste verilerek firmalar arasında yapılacak görüşmelerin gerçekleşmesi sağlanacaktır. Forumda firmaların bire bir yapacakları görüşmeler yeni iş fırsatları ile ortak girişim, bilgi aktarımı ve ağ oluşturma gibi diğer seçeneklerin tartışılacağı bir platform oluşturacaktır.
Ayrıca forumda bilgi ve iletişim teknolojilerindeki güncel ve geleceğin trendleri hakkında sunumlar yapılacaktır.
 
Foruma Katılım : 
Herhangi bir katılım ücreti olmayan foruma Arnavutluk, Ermenistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Gürcistan, Yunanistan, Moldova, Romanya, Rusya, Sırbistan, Türkiye ve Ukrayna’dan firma ve örgütlerinin katılması hedeflenmektedir
Ulaşım ve konaklama katılımcılar tarafından karşılanacaktır.
Foruma katılmak isteyen firmaların aşağıdaki linkte belirtilen başvuru formunu doldurarak  Atina ‘daki UNDP Program Yönetim Ofisi ’ne 31 Mayıs 2011 tarihine kadar göndermesi gerekmektedir. Foruma yalnızca davet alan firmalar katılabilmektedir. Programın detayları önümüzdeki günlerde netleşecek ve üyelerimiz ile paylaşılacaktır.
Başvuru yapmak isteyen üyelerimizin, başvuru formunu doldurarak  nihan.gonen@mobilsad.com ve iletisim@tubider.com   adresine iletmeleri rica olunur. Başvuru formu için tıklayınız.