Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Etkinlik ve Duyurular
Dijital Oyun Sektörüne Yönelik Ekonomi Bakanlığı ve KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Semineri Gerçekleştirildi
Derneğimiz tarafından, Ekonomi Bakanlığı & KOSGEB işbirliğinde ve Turkcell desteğinde organize edilen Dijital Oyun Sektörüne Yönelik Ekonomi Bakanlığı ve KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Semineri, 31.01.2014 tarihinde Çalık Holding ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

MOBİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kerem Alkin’in açılış konuşması ile başlayan seminer, Turkcell, Bireysel Ürün Yönetimi, Eğlence ve İnteraktif Servisler Müdürü Sn. Hakan Aydın, KOSGEB Boğaziçi Hizmet Merkezi Müdürlüğü KOBİ Uzman Yardımcısı Sn. Arif Torun ve Ekonomi Bakanlığı, Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü, Dış Ticaret Uzmanı Sn. Osman Birkan Kum’un sunumları ile devam etti.

Çok sayıda sektör temsilcisi, Teknoloji KOBİ'si ve girişimci adaylarının katıldığı seminer, katılımcıların konunun uzmanlarından direkt bilgi alabilmeleri ve sağlanan soru-cevap ortamı ile son derece verimli geçti. Seminerde yapılan sunumlar için tıklayınız.

Turkcell, Bireysel Ürün Yönetimi, Eğlence ve İnteraktif Servisler Müdürü Sn. Hakan Aydın'ın sunumu için tıklayınız.
Ekonomi Bakanlığı, Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü, Dış Ticaret Uzmanı Sn. Osman Birkan Kum’un sunumu için tıklayınız.
KOSGEB Boğaziçi Hizmet Merkezi Müdürlüğü KOBİ Uzman Yardımcısı Sn. Arif Torun'un sunumu için tıklayınız.