Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Etkinlik ve Duyurular
MOBİLSİAD, "Mobil Ödeme’nin Türkiye’deki Geleceği” İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde masaya yatırdı
19-20 Eylül 2012 tarihlerinde İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde "İnteraktif Ekonomiyle Büyüyen Türkiye” ana teması ile düzenlenen İnteraktif Pazarlama Zirvesi - İPZ’12 kapsamında, "Alternatif Ödeme Sistemleri – Mobil Ödeme’nin Türkiye’deki Geleceği” başlıklı MOBİLSİAD paneli MOBİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Kerem Alkin moderatörlüğünde organize edildi.

  

Kağıt paranın yerini, e-paranın aldığı 21. yüzyılda teknolojinin cep telefonları ile birlikte gelişimi sonucu ortaya çıkan en önemli yeniliğin; Mobil Ödeme kavramının Kamu-Operatör ve STK gözü ile masaya yatırıldığı panelimizde,  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Uzmanı Sayın Emre Karpuz, Avea Mobil Finansal Servisler Yöneticisi Sayın Yiğit Camcı, Turkcell Mobil Finans Bölüm Başkanı Sayın Ali Salcı, Vodafone Türkiye, Bireysel Servisler Direktörü Sayın Ömer Kuyucu ve Derneğimiz Mobil Ödeme Komisyonu Başkanı Sayın Yılmaz Kurtay’ın panelistliğinde gerçekleştirilerek, katılımcılara kendi soru ve görüşlerini konunun direkt uzmanlarına yönlendirme imkanı sağlandı.

"Alternatif Ödeme Sistemleri – Mobil Ödeme’nin Türkiye’de Geleceği” başlıklı panelimize ilişkin hazırlanan MOBİLSİAD basın bülteni için tıklayınız.